Ikona Rodinné domy Modrá Rodinné domy Modrá, Petřvald

Okres
Karviná
Obec
Petřvald
Počet domů
3
Katastrální území
Petřvald
Posunout se níž

Projekt Modrá, Petřvald

V letošním roce jsme dokončili realizaci tří domů v Petřvaldu. Dva domy mají zastavěnou  plochu 119 m2 a jeden je o zastavěné ploše 109 m2. Vzhledem k celkové velikosti pozemku vnikly tentokráte menší pozemky. To ale uvítají ředevším ti z vás, kteří vzhledem k náročnosti údržby, nepreferují velkou zahradu. Domy jsou opět velikosti 4 +kk a střechu jsme tentokráte volili pultovou. Standardem je opět terasa a stání pro dva osobní automobily. Rovněž jsme realizovali příjezdovou cestu, která je pro všechny domy společná.

Při této výstavbě již dnešní obyvatelé z větší části promlouvali do finální podoby interiéru, co do vzorů a dekorů podlah a obkladů.  Zvolili rovněž zhotovení kuchyní, včetně dodání elektrospotřebičů a dalšího nábytku. Realizace proběhla v roce 2021.

Petřvald půdorys.jpg

Galerie

Při této výstavbě již dnešní vlastníci z větší části promlouvali do finální podoby interiéru, především co do vzorů a dekorů podlah a obkladů. Využili rovněž naší nabídky zhotovení kuchyní, včetně dodání elektrospotřebičů a dalšího nábytku za velmi zajímavou cenu. Pomohli jsme jim s návrhem a doporučili vhodné řešení, někteří ovšem zvolili vlastní a realizovali tak vlastní sny o bydlení, což je pro nás největší odměnou. 


Kontaktujte nás pro více informací či domluvení prohlídky: info@empisto.cz


Copyright 2021, VH domy stavitelství s.r.o.
Created by Railsformers s.r.o.