Plníme sny našich klientů o vlastním bydlení…

Jsme stavební firma, která pomáhá našim klientům plnit sny o vlastním bydlení. V čem se lišíme od ostatních stavebních firem? V našich domech i bydlíme. Známe tedy a prošly nám vlastníma rukama všechny používané materiály, stejně jako v detailech všechny pracovní procesy a výsledky v podobně našich domů máme odzkoušeny životem.

Posunout se níž

Představují se vám VH domy stavitelství

Na výstavbě našich domů pracujeme se stabilním týmem lidí. Na její průběh, jako majitelé společnosti, přímo dohlížíme a aktivně se na ní mnohdy podílíme. Záleží nám na designu, záleží nám na kvalitě nejen materiálů, ale především na způsobu provedení samotné stavby, jakož i na dodržení stavebně technologických lhůt. Není naším cílem nic uspěchat. Naše priorita je Vaše klidné bydlení v budoucnosti, nikoliv jen po dobu záruky. 

Spolupracující specialisté poskytují komplexní služby spjaté s prodejem, vyhledáváním či pronájmy nemovitostí. Samozřejmostí je také zajištění financování pro Vás, v případě zájmu. Veškeré právní náležitosti vždy pečlivě vysvětlíme, aby byl pro Vás nákup nemovitosti jasný a srozumitelný.

Logo_VH domy výška.jpg

S kým budete komunikovat

Zprostředkovatel

Empisto finance & svěřenské fondy s.r.o.

„V realitách pracuji více než 25 let a při řešení jakéhokoliv případu je mým cílem, aby každý z vás mohl naplno využít nejen mých dlouholetých zkušeností, ale především čerpal ze všech možností a výhod nejen  finančního trhu.

Moje práce mě baví, stejně jako hledání způsobů řešení. Ke všem klientům přistupuji individuálně a s maximálním nasazením."

Martin Bohoněk, 

jednatel a spolumajitel společnosti

Kontaktujte nás pro více informací či domluvení prohlídky: info@empisto.cz


Copyright 2021, VH domy stavitelství s.r.o.
Created by Railsformers s.r.o.