Galerie

Realizaci jsme prováděli bez klientských změn v základním provedení, tedy s dokončenými podlahami, obklady a dveřmi. Na terase byla položena kvalitní italská dlažba, stejně tak jsme ji využili pro dvě parkovací stání. Vždy nabízíme možnost klientských změn, je-li to možné z hlediska stádia dostavěnosti. Můžeme ale také nabídnout další interiérové řešení, třeba kuchyňskou linku, stejně tak jako v exteriéru, třeba zastřešení  terasy.  Konečné řešení vždy záleží na Vás. 

Rodinné domy Dětmarovice

V rámci klidné části Dětmarovic jsme realizovali výstavbu dvou přízemních rodinných domů s valbovou střechou. Oba jsou zděné systémem Heluz. Vznikly na pozemcích výměře 1.158 m2, výhodou je tedy možnost realizace krásné zahrady.

Domy o velikosti 4+kk s užitou plochou 127 m2 nabízí pohodlné bydlení pro tří až čtyř člennou rodinu, možnost úložného místa nabízí také půdní prostor, který jsme vybudovali o velikosti 40 m2. Kuchyně je spojená s obývacím pokojem, ze kterého se pohodlně vychází na terasu a do zahrady. Pokoje mají dostatek prostoru, pohodlně se do něj dají postavit šatní skříně. Koupelna je natolik velká, že nám umožnila instalovat nejen sprchový kout, ale také vanu.

Oba domy jsou v užívání od léta roku 2020. Rádi Vás navedeme, abyste se na ně zajeli podívat.

Dětmarovice půdorys.jpg

Rodinné domy Dětmarovice, Dětmarovice

Okres
Karviná
Obec
Dětmarovice
Počet domů
2
Katastrální území
Dětmarovice
Posunout se níž

Kontaktujte nás pro více informací či domluvení prohlídky: info@empisto.cz


Copyright 2021, VH domy stavitelství s.r.o.
Created by Railsformers s.r.o.