Rodinný dům č. 1
Lesní Stráň, Petřvald

Velikost domu
4+kk
Obytná plocha
94 m2
Velikost pozemku
629 m2
Cena
6.700.000 Kč
Posunout se níž

Standardy

Naše domy trvale ladíme tak, abyste se v nich cítili opravdu dobře. Požíváme prověřené kvalitní materiály a dbáme na detaily. Přizpůsobujeme výběr aktuálním požadavkům, aby bydlení splňovalo dnešní moderní treny a nejnovější technologie. Ve výstavbě a provedení se snažíme, aby se v nich odrážely naše dlouholeté zkušenosti. Přistupujeme k Vašim potřebám indivikduálně. Při výběru si můžete bezplatně, v rámci předem stanovených termínů, vybrat dle svých představ dekory obkladů, dlažeb a podlahových krytin, dvěří... . Taktéž Vám můžeme zajistit výrobu kuchyně, dodání spotřebičů, případně dalšího nábytku, dle vlastních představ. Rovněž při dokončení exteriéru můžeme nabídnout řadu řešení. 

Galerie

Naše domy jsou v současné době ve výstavbě. Rádi Vás přivítáme na prohlídkách. Abyste si ale na nich teď neumazali své boty a oblečení, prohlédněte si v klidu domova naše vizualizace. Jejich pomocí můžete získat reálnou představu o konečné podobě Vašeho budoucího bydlení.

Lokalita
Lokalita

Naši specialisté poskytují komplexní služby spjaté s prodejem, vyhledáváním či pronájmy nemovitostí. Samozřejmostí je také zajištění financování pro kupujícího nebo investiční poradenství pro prodávajícího pro realizovaném obchodu

Občanská vybavenost
Občanská vybavenost

Základní školy, mateřské školy, ordinace praktického lékaře, polikliniky. Nesmíme zapomenout na lékárny, obchody, knihovny, pošty. Občanská vybavenost je vše, co potřebujeme v místě svého bydliště.

Financování
Financování

Ve spolupráci s dalšími subjekty na trhu zajišťujeme inzerci až na 21 realitních serverech, zhotovení odhadů nemovitostí, zajištění úschovy finančních prostředků či právní služby. V tomto oboru se aktivně pohybujeme již od roku 1996.

Jsme tady pro vás. Rádi vám poradíme a zodpovíme všechny vaše otázky.


Kontaktujte nás pro více informací či domluvení prohlídky: info@empisto.cz


Copyright 2021, VH domy stavitelství s.r.o.
Created by Railsformers s.r.o.